Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Vestlandsserien 2017-18 avd. nord


Updated
feb 05 18
@ 00:42

Views:18262

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Hordaland/Sogn og Fjordane

Play date:

05. nov 17 - 11. feb 18

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgFedGroup
Sotra 1Kristian Sørensen21622197VS 1
SK 96Eirik Sandal21162157VS 1
Masfjorden 1Odd Birkestrand19351966VS 1
Bergens 3Torbjørn Klausen18151923VS 1
Haukås 1Roger Sætre16571916VS 1
Bergens 2Torbjørn Klausen16591787VS 1
Sotra 2Tom Eriksen15271774VS 2A
VossOddvar Solli15881719VS 2A
LøperenTony Myrmellom10311430VS 2A
Bergens 4Karstein Rye9561407VS 2A
FolgefonnHaldor Tveit11841305VS 2A
Haukås 2Kjetil Aasen10111275VS 2A
Søråshøgda 3Ole Valaker9151242VS 2A
Søråshøgda 2Leif Jårvik17491800VS 2B
FlorøØystein Hjertenes16871768VS 2B
Søråshøgda 1Ole Valaker12651546VS 2B
Masfjorden 2Odd-Helge Birkestrand10291484VS 2B
Bergens 5Lars Ziegler12401482VS 2B
Sotra 3Berge Frimanslund11101369VS 2B
Sotra 4Imad Ali Khan10571363VS 2B

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroupTeam
FM Kjell Arne Mork SK 96 2271 2287 VS 1 SK 96
  Øyvind Riisem Sotra 2218 2236 VS 1 Sotra 1
  Erik Eikeland Sotra 2174 2228 VS 1 Sotra 1
FM Daniel Hersvik Haukås 2125 2222 VS 1 Haukås 1
  Stig K. Martinsen Sotra 2201 2214 VS 1 Sotra 1
FM Petter Stigar SK 96 2184 2211 VS 1 SK 96
  Ole Johan Valaker Søråshøgda 2156 2171 VS 2B Søråshøgda 2
  Ove Sævareid SK 96 2135 2166 VS 1 SK 96
FM Per Erik Manne SK 96 2048 2128 VS 1 SK 96
  Helge Gundersen Masfjorden 2117 2125 VS 1 Masfjorden 1
  Nils Erik Moe-Nilssen SK 96 2064 2124 VS 1 SK 96
  Kristian Sørensen Sotra 2056 2110 VS 1 Sotra 1
  John A Kvamme SK 96 2048 2088 VS 1 SK 96
  Eirik Sandal SK 96 2030 2073 VS 1 SK 96
  Sigve Hølleland Masfjorden 1982 2067 VS 1 Masfjorden 1
  Ole F. Kvamme SK 96 1911 2038 VS 1 SK 96
  Arn-Tore Haugsdal Masfjorden 1923 2028 VS 1 Masfjorden 1
  Tor Kristian Larsen Bergens 1918 2019 VS 1 Bergens 2
  Øystein Hjertenes Florø 2096 2007 VS 2B Florø
  Karl Magnus Nygaard Bergens 1937 2005 VS 1 Bergens 3
  Tore Brekke SK 96 1832 1990 VS 1 SK 96
  Endre S. Steigum Sotra 1819 1977 VS 1 Sotra 1
  Afras Mansoor Søråshøgda 1934 1973 VS 2B Søråshøgda 2
WFM Anita Grønnestad Bergens 1902 1962 VS 1 Bergens 3
  Alena Ayzenberg Bergens 1773 1919 VS 1 Bergens 3
  Mathias Sætre Haukås 1889 1903 VS 1 Haukås 1
  Hafsteinn Agustsson Bergens 1729 1893 VS 1 Bergens 2
  Stig Børje Larsen Bergens 1778 1885 VS 1 Bergens 2
  Kenneth Brattetveit Sotra 1788 1863 VS 1 Sotra 1
  Håkon N. Nordstrøm Bergens 0 1858 VS 1 Bergens 3
  Jon Gunnar Tufta Bergens 1768 1844 VS 1 Bergens 2
  Torkel Kvinge Tande Masfjorden 1637 1837 VS 1 Masfjorden 1
  Jonas H Rasmussen Bergens 1743 1835 VS 1 Bergens 2
  Sigve Dyrhovden Sotra 1598 1826 VS 2A Sotra 2
  Roger Sætre Haukås 1781 1823 VS 1 Haukås 1
  Morten L Madsen Sotra 1696 1820 VS 2A Sotra 2
  Per Ohnstad Sotra 1567 1816 VS 2A Sotra 2
  Kjetil Myrlid Aasen Haukås 1824 1814 VS 1 Haukås 1
  Jørund Berstad Haukås 1653 1812 VS 1 Haukås 1
  Atle Sviland Bergens 1648 1808 VS 1 Bergens 3
  Per Otto Solheim Florø 1676 1805 VS 2B Florø
  Olav Idar Aase Voss 0 1797 VS 2A Voss
  Tor Gunnar Nordnes Sotra 1645 1782 VS 2A Sotra 2
  Oddvar Solli Voss 1690 1774 VS 2A Voss
  Arne Skodvin Kristoffersen Sotra 1667 1771 VS 1 Sotra 1
  Amalie Isabel Merkesvik Bergens 1670 1770 VS 1 Bergens 3
  Jarle Solli Bergens 1543 1765 VS 1 Bergens 3
  Eirik Aarnes Bergens 1629 1751 VS 2B Bergens 5
  Jose Harald Polo Masfjorden 0 1742 VS 1 Masfjorden 1
  Afshin Alikhani Sotra 1537 1735 VS 2A Sotra 2
  Ole Magne Opsal Masfjorden 1550 1728 VS 1 Masfjorden 1
  Ramona Mork Bergens 1552 1717 VS 1 Bergens 2
  Ramona Mork Sotra 1552 1717 VS 2A Sotra 2
  Trond E Marthinussen Haukås 1531 1703 VS 1 Haukås 1
  Henning Ettrup Søråshøgda 1506 1700 VS 2B Søråshøgda 1
  Odd Christoffersen Bergens 1514 1699 VS 1 Bergens 2
  Kay-Ove Fjeldstad Sotra 1537 1687 VS 2A Sotra 2
  Odd H Birkestrand Masfjorden 1573 1677 VS 2B Masfjorden 2
  Odd Birkestrand Masfjorden 1721 1645 VS 1 Masfjorden 1
  Frode Merkesvik Bergens 1308 1633 VS 1 Bergens 3
  Jarle Sivertsen Sotra 1426 1628 VS 2B Sotra 3
  Lars Ziegler Bergens 1492 1622 VS 2B Bergens 5
  Mohammed Furqan Khan Søråshøgda 1336 1604 VS 2B Søråshøgda 1
  Liam Jansson Rønnestad Søråshøgda 1528 1595 VS 2B Søråshøgda 2
  Tore-Inge Bratteteig Voss 1487 1588 VS 2A Voss
  Shjalg Ole Næss Masfjorden 1151 1583 VS 2B Masfjorden 2
  Øyvind Andreas Sandø Bergens 1239 1580 VS 1 Bergens 3
  Fredrik Aasen Haukås 1358 1573 VS 1 Haukås 1
  Berge Frimanslund Sotra 1331 1573 VS 2B Sotra 3
  Karsten Rye Bergens 1314 1568 VS 1 Bergens 2
  Karstein Rye Bergens 1314 1562 VS 2A Bergens 4
  Øyvind Andreas Sandø Bergens 1239 1544 VS 2B Bergens 5
  Terje Lie Bergens 1388 1538 VS 1 Bergens 2
  Imad Ali Khan Sotra 1454 1536 VS 2B Sotra 4
  Safeer Uddin Mansoor Søråshøgda 1332 1521 VS 2B Søråshøgda 1
  Fredrik Aasen Haukås 1358 1506 VS 2A Haukås 2
  Rune Kleiven Rynning Florø 1290 1494 VS 2B Florø
  Monica Lauvik Fjeldstad Sotra 815 1492 VS 2B Sotra 4
  Aslak Jonvik Folgefonn 1328 1478 VS 2A Folgefonn
  Joakim Aasen Haukås 1293 1475 VS 2A Haukås 2
  Ariza Hina Søråshøgda 1378 1461 VS 2B Søråshøgda 2
  Matheo Schick Søråshøgda 1234 1454 VS 2A Søråshøgda 3
  Henrik Iversen Søråshøgda 1045 1434 VS 2B Søråshøgda 1
  Morten Tønsager Løperen 1031 1430 VS 2A Løperen
  Haldor Tveit Folgefonn 902 1425 VS 2A Folgefonn
  Thomas Sekkingstad Sotra 1202 1398 VS 2B Sotra 4
  Harald Lexander Bergens 880 1398 VS 2B Bergens 5
  Paul Sigve Amundsen Sotra 1135 1396 VS 2A Sotra 2
  Alexander Aasen Haukås 864 1396 VS 2A Haukås 2
  Heine N Johannessen Haukås 1110 1388 VS 2A Haukås 2
  Arve Nils Hansen Bergens 976 1373 VS 2B Bergens 5
  Olai Dyrhaug Eriksen Bergens 1019 1371 VS 2A Bergens 4
  Kjetil Iversen Søråshøgda 888 1359 VS 2B Søråshøgda 1
  Knut Steinar Bu Folgefonn 1249 1348 VS 2A Folgefonn
  Sander Glesnes Sotra 873 1325 VS 2B Sotra 4
  Andreas Jonsterhaug Bergens 1114 1319 VS 2A Bergens 4
  Gard Rye Høyforsslett Bergens 937 1289 VS 2A Bergens 4
  Sara Marie Skaug Bjørkly Bergens 1008 1282 VS 2B Bergens 5
  Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra 790 1280 VS 2B Sotra 4
  Jan Erik Evjen Folgefonn 1120 1263 VS 2A Folgefonn
  Snorri Vikanes Bjarnason Bergens 974 1253 VS 2A Bergens 4
  Carl Erik Markhus Sotra 980 1245 VS 2A Sotra 2
  Carl Erik Markhus Sotra 980 1245 VS 2B Sotra 3
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra 785 1239 VS 2B Sotra 4
  Jørgen Sangolt Sotra 926 1234 VS 2B Sotra 3
  Jørgen Sangolt Sotra 926 1226 VS 2A Sotra 2
  Roy Andre B Bogevåg Masfjorden 682 1193 VS 2B Masfjorden 2
  Theo N Johannessen Haukås 912 1163 VS 2A Haukås 2
  Anna Ovidia Young Sotra 574 1059 VS 2B Sotra 4
  Areeb Mansoor Søråshøgda 597 1030 VS 2A Søråshøgda 3
  Nikolai Brandtun Haukås 688 1029 VS 2A Haukås 2
  Bjarne Eriksen Florø 1874 0 VS 2B Florø
  Tom Eriksen Sotra 1571 0 VS 2A Sotra 2
  Henning Bolstad Haukås 1550 0 VS 1 Haukås 1
  Henning Bolstad Haukås 1550 0 VS 2A Haukås 2
  Geir Blom Sotra 1343 0 VS 2B Sotra 3
  Njål Lura Sotra 1311 0 VS 2A Sotra 2
  Martin Haaland Simonsen Haukås 1299 0 VS 1 Haukås 1
  Øivind Svae Bergens 1223 0 VS 2B Bergens 5
  Knut Mjøs Sotra 1158 0 VS 2A Sotra 2
  Knut Mjøs Sotra 1158 0 VS 2B Sotra 3
  Heine N Johannessen Haukås 1110 0 VS 1 Haukås 1
  Christian Watkins Bergens 1079 0 VS 1 Bergens 3
  Atle Danielsen Løperen 1055 0 VS 2A Løperen
  Egil Horstad Søråshøgda 1031 0 VS 2B Søråshøgda 1
  Øyvind Grøneng Bergens 1029 0 VS 2B Bergens 5
  Olav Skjerve Totland Voss 923 0 VS 2A Voss
  Emilija Viku Bergens 922 0 VS 2A Bergens 4
  Sondre Kjelby Masfjorden 710 0 VS 2B Masfjorden 2
  Gabriela Lunde Haugsdal Masfjorden 603 0 VS 2B Masfjorden 2
  Heine Aa Tveranger Masfjorden 577 0 VS 2B Masfjorden 2
  Linus Borgund Bergens 574 0 VS 2A Bergens 4
  Kristjan R Vinogradov Bergens 554 0 VS 2A Bergens 4
  Per Reidar Nappen Arsua Løperen 0 0 VS 2A Løperen
  Eivind Bjordal Søråshøgda 0 0 VS 2A Søråshøgda 3
  Leon Brudvik Søråshøgda 0 0 VS 2A Søråshøgda 3
  Ørjan Flatseth Løperen 0 0 VS 2A Løperen
  Arve Grøneng Florø 0 0 VS 2B Florø
  Hrvoje Gulin Sotra 0 0 VS 2B Sotra 3
  Jonas Sæterlid Hella Sotra 0 0 VS 2B Sotra 4
  Anton Hellesøy Masfjorden 0 0 VS 1 Masfjorden 1
  David Hellesøy Folgefonn 0 0 VS 2A Folgefonn
  Svein Atle Hus Haukås 0 0 VS 2A Haukås 2
  Even Johannessen Haukås 0 0 VS 2A Haukås 2
  Leif Jårvik Søråshøgda 0 0 VS 2B Søråshøgda 1
  Karl-Marthon Kjelland Sotra 0 0 VS 2A Sotra 2
  Frode Klokkernes Florø 0 0 VS 2B Florø
  Kasper Larsen Masfjorden 0 0 VS 2B Masfjorden 2
  Reidar Lier Løperen 0 0 VS 2A Løperen
  Halvor Losnedahl Bergens 0 0 VS 1 Bergens 3
  Toralv Lura Folgefonn 0 0 VS 2A Folgefonn
  Victor Marthinussen Haukås 0 0 VS 2A Haukås 2
  Dag Mongstad Bergens 0 0 VS 2B Bergens 5
  Johannes Konglevoll Mortensen Søråshøgda 0 0 VS 2A Søråshøgda 3
  Tony Myrmellom Løperen 0 0 VS 2A Løperen
  Durva Parmar Søråshøgda 0 0 VS 2A Søråshøgda 3
  Johannes Romstad Folgefonn 0 0 VS 2A Folgefonn
  Jan Frode Seim Voss 0 0 VS 2A Voss
  Jasmin Sijaric Florø 0 0 VS 2B Florø
  Ragnar Skjønhaug Sotra 0 0 VS 1 Sotra 1
  Håkon Per Gulestø Stavang Florø 0 0 VS 2B Florø
  Mads-Henrik Tonheim Florø 0 0 VS 2B Florø
  Øyvind Westre Haukås 0 0 VS 2A Haukås 2
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:VS 1VS 2AVS 2BTOTAL
Player count:555751163
Avg. FIDE rating:1913147115171675
Avg. Federal rating:1766118012071414



NB! Merk at rundene 1 og 2,
og rundene 3 og 4 har byttet
plass i gruppe 2B.

Denne tabellen blir først
korrekt etter at alle
rundene er ferdigspilt.