Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NM for ungdom 2020


Updated
okt 27 20
@ 19:58

Views:12127

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Quality Edvard Grieg, Bergen

Play date:

13. - 15. nov 20

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-RtgFedGroup
  Isak Sjøberg Nordstrand SKU 2238 A (f. 01-03)
  Sondre Lillestøl Melaa OSSU 2210 A (f. 01-03)
  Mathias Unneland Aalesund Slu 2192 B (f. 04-05)
  Shazil Khan Shehzad Smeaheia SS 2164 C (f. 06-07)
  Axel Tunsjø OSSU 2161 C (f. 06-07)
  Sigve Hølleland Masfjorden Sku 2133 u26 (f. 94-00)
  Afras Mansoor Søråshøgda SSL 2117 B (f. 04-05)
  Sander Fuglestein Sevland Sku 2109 B (f. 04-05)
  Sergey Eliseev Smeaheia SS 2025 C (f. 06-07)
  Elias Sidali OSSU 1980 A (f. 01-03)
  Kim Roger Hansen Westrum Nittedal Sku 1961 B (f. 04-05)
  Andreas Tenold Nordstrand SKU 1935 B (f. 04-05)
  Eirik Strøm Austad Brattås Usk 1914 C (f. 06-07)
  Heine N. Johannessen Haukås SSL 1904 C (f. 06-07)
  Hallvard Haug Flatebø Sevland 1877 u26 (f. 94-00)
  Brage Modell Rosenborg 1844 B (f. 04-05)
  David Nesse Sandnes 1836 B (f. 04-05)
  Louis Khoo-Thwe OSSU 1835 E (f. 09)
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand SKU 1825 C (f. 06-07)
  Mathias Lind Schouten Tromsø SKU 1822 B (f. 04-05)
  Peder Marcus Aamodt Ski sjakk 1804 C (f. 06-07)
  Torbjørn Valvåg Tromsø SKU 1804 C (f. 06-07)
  Vetle Bjørge Strand FSSU 1801 D (f. 08)
  Sverre Lye Smeaheia SS 1799 C (f. 06-07)
  Amelia Nordquelle Nordstrand SKU 1780 C (f. 06-07)
  Sigurd Lye Smeaheia SS 1776 B (f. 04-05)
  Joakim Aasen Haukås SSL 1771 C (f. 06-07)
  Thomas Sekkingstad Sotra Sku 1765 B (f. 04-05)
  William Aleksander Olsen Bærum SU 1758 D (f. 08)
  Håvard Haug OSSU 1735 F (f. 10)
  Livia Lindstad Nordstrand SKU 1720 C (f. 06-07)
  Olai Dyrhaug Eriksen Bergens SKU 1714 C (f. 06-07)
  Alisha Shehzad Smeaheia SS 1711 B (f. 04-05)
  Theo N. Johannessen Haukås SSL 1693 C (f. 06-07)
  Ask Amundsen Sørum SKU 1689 B (f. 04-05)
  Gustav Hestholm Stavanger Sku 1681 B (f. 04-05)
  Evsuld Myagmarsuren Tromsø SKU 1681 F (f. 10)
  Lykke-Merlot Helliesen Caissas U 1658 D (f. 08)
  Kristoffer Wang Strømhaug Hell SKU 1644 D (f. 08)
  Eric Jiabao Ji Hell SKU 1636 F (f. 10)
  Ariza Hina Søråshøgda SSL 1614 B (f. 04-05)
  Tormod Carlin Bærum SU 1588 A (f. 01-03)
  Linnea Larre OSS 1583 C (f. 06-07)
  Jo Frønsdal Engedal OSSU 1582 C (f. 06-07)
  Nicolai Maxime Østensen Grenland USK 1578 E (f. 09)
  Fredrik Aasen Haukås SSL 1571 C (f. 06-07)
  Oskar Steensen OSSU 1568 D (f. 08)
  Vinjar Hammari Alta SKU 1554 C (f. 06-07)
  Ole Andre Seglem Sevland 1544 A (f. 01-03)
  Matheo Schick Søråshøgda SSL 1542 B (f. 04-05)
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra Sku 1518 C (f. 06-07)
  Sofie Kristine Ratama Alta SKU 1476 C (f. 06-07)
  Villum Brevick Kierulf Konnerud Sku 1471 E (f. 09)
  Martin Holten Fiskaaen Stavanger Sku 1455 D (f. 08)
  Thomas Kirkholm Skauen Kragerø Sku 1455 C (f. 06-07)
  Olav Bjørkan Elefanten SKU 1426 E (f. 09)
  Jonas Høiom FSSU 1391 B (f. 04-05)
  Kasper Larsen Masfjorden 1384 C (f. 06-07)
  Elma Selvik 1911U 1384 C (f. 06-07)
  Aksel Nissen Hellerud 1911U 1380 C (f. 06-07)
  Gunnar Ivan Heibo OSSU 1376 C (f. 06-07)
  Nikolay Jørgensen den Roover Bærum SU 1358 F (f. 10)
  Ask Maardalen Thorbjørnsen Laksevåg Sku 1357 C (f. 06-07)
  Philip Helland Grenland USK 1350 C (f. 06-07)
  Eivind Jiabao Ji Hell SKU 1339 G (f. 11-)
  Lukas Dominik Gåsland Smeaheia SS 1320 C (f. 06-07)
  Gardar Foss Bjørnstad Bærum SU 1305 B (f. 04-05)
  Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SKU 1295 E (f. 09)
  Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra Sku 1289 A (f. 01-03)
  Teodor Tenfjord Engelsen Søråshøgda SSL 1279 E (f. 09)
  Sverre Skillestad Ski sjakk 1279 C (f. 06-07)
  Siver Flaten Søråshøgda SSL 1269 F (f. 10)
  Elias Fredrik Budde Vålerenga USK 1261 C (f. 06-07)
  Eirik Eikeland Furulund Nordstrand SKU 1253 E (f. 09)
  Ledion Berisha Hamar 1238 C (f. 06-07)
  Henrik Lauvsnes Nilsen Smeaheia SS 1234 D (f. 08)
  August Trønnes Bergens SKU 1234 A (f. 01-03)
  Alexander Aasen Haukås SSL 1231 F (f. 10)
  Vidar Jr Bjørnås Senja 1231 C (f. 06-07)
  Oline Sundby Waage Sotra Sku 1222 E (f. 09)
  Even Huneide Hetland Horten SKU 1217 E (f. 09)
  Aidas Juodziukynas Eiker SKU 1216 D (f. 08)
  Olav August D. Tønnessen Kristiansand SKU 1207 C (f. 06-07)
  Elias Buschmann Rustan Caissas U 1185 D (f. 08)
  Sindre Birkeland Juhlin Smeaheia SS 1182 E (f. 09)
  Alina Shehzad Smeaheia SS 1181 G (f. 11-)
  Jacob Tollefsen Nordstrand SKU 1181 E (f. 09)
  Andreas Anfindsen Smeaheia SS 1177 F (f. 10)
  Marius Hæg Dale Eiker SKU 1177 D (f. 08)
  Cyril Karlsen Kristiansand SKU 1172 G (f. 11-)
  Arijanit Berisha Hamar 1164 A (f. 01-03)
  Leo Sikkut Berger Bærum SU 1149 E (f. 09)
  Hans Michael Schnell Kristiansand SKU 1141 E (f. 09)
  Herman Tonning Grønlid Smeaheia SS 1129 D (f. 08)
  Nikolai Krämer Smeaheia SS 1127 F (f. 10)
  Adam Selvik 1911U 1102 F (f. 10)
  Amalie Linnea Heibo Dragulf AUSK 1097 F (f. 10)
  Anna Blauhut Fredriksstad 1092 E (f. 09)
  Anna Ovidia Young Sotra Sku 1014 D (f. 08)
  Patrick E. Vågen Haugaland Sku 1012 C (f. 06-07)
  Linus Borgund Bergens SKU 1010 C (f. 06-07)
  Martín Allende-Uleberg Kristiansand SKU 0 G (f. 11-)
  Edvald Napoleon Anda Bærum SU 0 G (f. 11-)
  Åse Grete Andersen Horten SKU 0 A (f. 01-03)
  Alexander Aukland Smeaheia SS 0 D (f. 08)
  Emilian Loeve Brandsdal Bjugn Bærum SU 0 F (f. 10)
  Hallvard Foss Bjørnstad Bærum SU 0 G (f. 11-)
  Helmer Bjørnås Senja 0 G (f. 11-)
  Arian Amundsen Borgaas Moss Sku 0 E (f. 09)
  Birk Braaten Dragulf AUSK 0 G (f. 11-)
  Noa Brakestad Smeaheia SS 0 D (f. 08)
  Tristan Brække Nordstrand SKU 0 G (f. 11-)
  Aron Eberlin Dragulf AUSK 0 F (f. 10)
  Fredrik Valstad Elsness Bærum SU 0 G (f. 11-)
  Frida Johanna Valstad Elsness Bærum SU 0 E (f. 09)
  Jonathan Frøyshov Hamar SSU 0 G (f. 11-)
  Nicolai Frøyshov Hamar SSU 0 E (f. 09)
  Aksel Elias Gjersvik Bergens SKU 0 G (f. 11-)
  Julian Gjersvik Bergens SKU 0 G (f. 11-)
  Halldor Olaves Grytten Smeaheia SS 0 G (f. 11-)
  Ola Eckholdt Gustavsen FUS 0 F (f. 10)
  Kasper Macdonald Haldorsen Søråshøgda SSL 0 G (f. 11-)
  Vladislav Vedvik Hansen Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Sverre Hansen-Stavnheim Ski sjakk 0 F (f. 10)
  Lukas Haugstad Bergens SKU 0 C (f. 06-07)
  Lauritz Nissen Hellerud 1911U 0 G (f. 11-)
  Thomas Nissen Hellerud 1911U 0 F (f. 10)
  Olav Faye Helvik Nordstrand SKU 0 G (f. 11-)
  Aron Holbæk Sotra Sku 0 E (f. 09)
  Aleksandra Hovde Bergens SKU 0 F (f. 10)
  Jakob Sælen Høifødt Tromsø SKU 0 D (f. 08)
  Oakley Høiom FUS 0 G (f. 11-)
  Amandus Innset-Ekkje Follo SFU 0 G (f. 11-)
  Noomi Linnea S. Johansen FUS 0 C (f. 06-07)
  Henrik Helland Kaada Søråshøgda SSL 0 G (f. 11-)
  Eirik Bernseter Keilen Volda Ørsta Slu 0 G (f. 11-)
  Anna Kirakosyan Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Mateja Krbacevic Bergens SKU 0 G (f. 11-)
  Theresa Krämer Stavanger Sku 0 G (f. 11-)
  Onni Kursula Bergens SKU 0 C (f. 06-07)
  Lukas Kvalø Hordvik Sku 0 E (f. 09)
  Liam Kiefer Landøy-Midtbøen Bergens SKU 0 C (f. 06-07)
  Susanne Wiggen Larsson Alta SKU 0 C (f. 06-07)
  Øyvind Lea-Koltveit Haugaland Sku 0 D (f. 08)
  Victor Lindstad Nordstrand SKU 0 F (f. 10)
  Oskar Sandberg Linnerud Dragulf AUSK 0 G (f. 11-)
  Lasse Lysgård-Andersen 0 G (f. 11-)
  Benjamin Masson Hordvik Sku 0 E (f. 09)
  Sigur H. Myny Søråshøgda SSL 0 G (f. 11-)
  Na-Uy Nguyen Dragulf OUSK 0 F (f. 10)
  David Myrseth Nilsen Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Filip Myrseth Nilsen Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Vegar Nilsen Alta SKU 0 E (f. 09)
  Christine Nordahl Bærum SU 0 E (f. 09)
  Frederik Nordahl Bærum SU 0 G (f. 11-)
  Aleksander Nordbø FUS 0 B (f. 04-05)
  Riccardo Daniele Piacquadio Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Rafe Rehman Nordstrand SKU 0 E (f. 09)
  Mathias Salthammer Ski sjakk 0 G (f. 11-)
  David Mindestrømmen Simonsen Smeaheia SS 0 F (f. 10)
  Andrea Vikingsen Skogestad Sotra Sku 0 E (f. 09)
  Oda Kofoed Skramstad Bærum SU 0 F (f. 10)
  August Solbu Tromsø SKU 0 G (f. 11-)
  Emthe Solskinnsbakk Stjernen SKU 0 F (f. 10)
  Bjarne Stafseth Søråshøgda SSL 0 G (f. 11-)
  Adam Statkiewicz Jæren Ssk 0 G (f. 11-)
  Jan Karol Statkiewicz Jæren Ssk 0 G (f. 11-)
  Aleksander Stolp Bærum SU 0 B (f. 04-05)
  Victor Strat Bærum SU 0 F (f. 10)
  Raphael Leif Mathias Iglesias Stuhaug Volda Ørsta Slu 0 E (f. 09)
  Alfred Keilen Thomsen Volda Ørsta Slu 0 F (f. 10)
  Aksel Tollefsen Nordstrand SKU 0 F (f. 10)
  Nicholas Kalombola Trinborg Dragulf AUSK 0 G (f. 11-)
  Albert Vogt-Østli 1911U 0 C (f. 06-07)
  Tobias Welhaven-Romano Dragulf OUSK 0 G (f. 11-)
  Felix Wiger-Nordås Søråshøgda SSL 0 F (f. 10)
  Felix Wølner Smeaheia SS 0 D (f. 08)
  Bella Marie Young Sotra Sku 0 F (f. 10)
  Simen Gerdts Økland Bergens SKU 0 G (f. 11-)
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:u26 (f. 94-00)A (f. 01-03)B (f. 04-05)C (f. 06-07)D (f. 08)E (f. 09)F (f. 10)G (f. 11-)TOTAL
Player count:29194117252640179
Avg. FIDE rating:200516561782156014031309134112311529



Kurs og samling
kun for jenter

Tren og spill mot:

♛ IM JOVANKA HOUSKA
(rating: 2381) - den klart beste
kvinnelige spilleren i Norge.
♛ IM IVAR BERN
(rating: 2309) - postsjakk-
verdensmester.

Kurset passer for jenter på alle nivåer.

OPPLEGGET: 

Fredag 13 - 15.30 Kurs/simultan.
Lørdag 19 - 21 Sosial samling

BETALING: 
150 kr som betales etter at plass
er bekreftet.

Gå til påmelding.