Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NM for barn og ungdom 2013


Updated
des 01 13
@ 10:14

Views:3660

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Rica Hotel Hamar

Play date:

15. - 17. nov 13

 Welcome   Signup   Participants   Live games   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgGroup
  Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga Sku 2218 2196 Gruppe B (1997-98)
  Sebastian Mihajlov OSSU 2197 2182 Gruppe C (1999-00)
  Erlend Mikalsen Alta SKU 2176 2145 Gruppe A (1987-96)
  Stian Johansen Alta SKU 2063 2085 Gruppe A (1987-96)
  Johannes Haug Nordstrand Sku 2032 2050 Gruppe C (1999-00)
  Sondre Merkesvik Bergens Sku 2050 2000 Gruppe C (1999-00)
  Benjamin Haldorsen Bergens Sku 1945 1965 Gruppe C (1999-00)
  Fredrik Beer Jacobsen Stavanger Sku 1986 1952 Gruppe A (1987-96)
  Eivind X Djurhuus Nordstrand SKU 1912 1933 Gruppe C (1999-00)
  Trym Daniel Rødvik Hamar Ssu 1867 1913 Gruppe A (1987-96)
  Kjell Håkon Lien Tyristrand SK 1990 1904 Gruppe B (1997-98)
  Henrik Storesund OSSU 1853 1892 Gruppe A (1987-96)
  Eskil Ekeland Grønn OSSU 1768 1866 Gruppe C (1999-00)
  Vegard Simensen Kristiansund Sku 1747 1859 Gruppe A (1987-96)
  Line Jin Jørgensen Stavanger Sku 1827 1856 Gruppe A (1987-96)
  Martin Nilsen Stavanger Sku 1824 1846 Gruppe B (1997-98)
  Trygve Dahl Hell Bsk 1786 1845 Gruppe C (1999-00)
  Ødøn Toth Engegård Harstad Sku 1579 1842 Gruppe A (1987-96)
  Henrik Øie Løbersli Kristiansund Sku 1797 1829 Gruppe B (1997-98)
  Edit Machlik Tromsø Sku 1754 1824 Gruppe B (1997-98)
  Håkon N Nordstrøm Bergens Sku 1831 1821 Gruppe A (1987-96)
  Elise Forså Tromsø Sku 1681 1821 Gruppe A (1987-96)
  Rasmus L Haugland Modum Sku 1562 1820 Gruppe C (1999-00)
  Jon Machlik Tromsø Sku 1867 1816 Gruppe A (1987-96)
  Lasse E Bjørn Tromsø Sku 1825 1803 Gruppe B (1997-98)
  Eivind Aartun Stavanger Sku 1706 1800 Gruppe A (1987-96)
  Kristoffer Bråtveit Stavanger Sku 1448 1800 Gruppe C (1999-00)
  Andreas G Tryggestad Nordstrand SKU 1807 1773 Gruppe D (2001)
  Mathias Sætre Bergens Sku 1763 1773 Gruppe B (1997-98)
  Kjetil Andås Masfjorden Sku 1607 1772 Gruppe B (1997-98)
  Cornelius Kvendseth Nordstrand SKU 1576 1765 Gruppe C (1999-00)
  Sigve Hølleland Masfjorden Sku 1755 1752 Gruppe A (1987-96)
  Maud Rødsmoen OSSU 1747 1745 Gruppe B (1997-98)
  Eivind Olav Risting SK av 1911 U 1663 1737 Gruppe C (1999-00)
  Ulrik Olsen OSSU 1707 1731 Gruppe C (1999-00)
  Henrik G Tallaksen Stavanger Sku 1525 1725 Gruppe C (1999-00)
  Lucas Ranaldi SK av 1911 U 1527 1721 Gruppe C (1999-00)
  Endre Machlik Tromsø Sku 1677 1692 Gruppe C (1999-00)
  Andre Nielsen Alta SKU 1535 1692 Gruppe E (2002)
  Sigve Sundsbø Elefantene 1498 1678 Gruppe C (1999-00)
  Kazim Yilmaz Drammens Sku 1436 1675 Gruppe B (1997-98)
  Marte B Kyrkjebø Stavanger Sku 1732 1674 Gruppe B (1997-98)
  Amir Keadana Tromsø Sku 1478 1662 Gruppe B (1997-98)
  Andreas Fossan Stavanger Sku 1553 1651 Gruppe C (1999-00)
  Anders Nilsson Aure Drammens Sku 1341 1622 Gruppe B (1997-98)
  Erling Dyrhaug Skjølås Stavanger Sku 1548 1613 Gruppe C (1999-00)
  Hanna B Kyrkjebø Stavanger Sku 1659 1604 Gruppe B (1997-98)
  Caroline Beer Jacobsen Stavanger Sku 1417 1604 Gruppe B (1997-98)
  Ingrid Andrea Greibrokk Alta SKU 1515 1601 Gruppe C (1999-00)
  Amalie Isabel Merkesvik Bergens Sku 934 1574 Gruppe E (2002)
  Aschmirthan Sivaranjan Nordstrand SKU 1453 1569 Gruppe B (1997-98)
  Elise Sjøttem Jacobsen Tromsø Sku 1601 1561 Gruppe C (1999-00)
  August Berntsen-Øybø SK av 1911 U 1319 1527 Gruppe C (1999-00)
  Marius Eriksen Nord-Odal Sku 1466 1521 Gruppe B (1997-98)
  Odin Nikolai Heier OSSU 1385 1484 Gruppe D (2001)
  Sara Næss Tiger Usk 1429 1419 Gruppe C (1999-00)
  Torgeir H Tiger Usk 1313 1369 Gruppe D (2001)
  Mats Nærheim Smeaheia SS 923 1315 Gruppe E (2002)
  Snorre Rygg Nord-Odal Sku 1796 0 Gruppe A (1987-96)
  Shaun Ondo OSSU 1568 0 Gruppe C (1999-00)
  Martin Saltvedt Stavanger Sku 1556 0 Gruppe C (1999-00)
  Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand SKU 1410 0 Gruppe D (2001)
  Benjamin Fossan Stavanger Sku 1409 0 Gruppe C (1999-00)
  Bjørn Emil Jørgensen Trondheim Sfu 1358 0 Gruppe A (1987-96)
  Edvin Jarve Stavanger Sku 1347 0 Gruppe C (1999-00)
  Daniel Nordquelle Nordstrand SKU 1324 0 Gruppe D (2001)
  Eivind Bruaset Trondheim Sfu 1302 0 Gruppe D (2001)
  Aleksander Fossan Stavanger Sku 1250 0 Gruppe D (2001)
  Alseit Kizatbay Stavanger Sku 1250 0 Gruppe B (1997-98)
  Tobias L. Nilsen Moss Sku 1214 0 Gruppe F (2003)
  Mikael Takle Bergens Sku 1196 0 Gruppe D (2001)
  Iver Halse Kristiansund Sku 1186 0 Gruppe B (1997-98)
  Tor Fredrik Kaasen Tromsø Sku 1168 0 Gruppe E (2002)
  Emil Andre Olsen Kristiansund Sku 1156 0 Gruppe C (1999-00)
  Mads Wollan Myhre Kristiansund Sku 1147 0 Gruppe E (2002)
  Eirik S. Enersen Bærum Ssu 1143 0 Gruppe D (2001)
  Maria Næss Tiger Usk 1136 0 Gruppe E (2002)
  Per Aslak Myraunet Frosta Bsk 1135 0 Gruppe A (1987-96)
  Yngve Götestam Fossheim OSSU 1129 0 Gruppe D (2001)
  Dag E B Nord Nittedal Sku 1126 0 Gruppe C (1999-00)
  Sverre Skjølingstad Stavanger Sku 1093 0 Gruppe D (2001)
  William Sandberg Olsen Moss Sku 1081 0 Gruppe F (2003)
  Mads Vestby-Ellingsen Tromsø Sku 1080 0 Gruppe E (2002)
  Magnus Dahl Jenssen Kristiansund Sku 1062 0 Gruppe C (1999-00)
  August Kristiansen Kløfsrud Moss Sku 1060 0 Gruppe E (2002)
  Henrik Øieroset Fredriksstad US 1050 0 Gruppe C (1999-00)
  Tobias Frisvold Ruud Hamar Ssu 1046 0 Gruppe C (1999-00)
  Øyvind Brekke Fløtten Modum Sku 1043 0 Gruppe C (1999-00)
  Thyra Kvendseth Nordstrand SKU 1030 0 Gruppe F (2003)
  Bjørn Robertsen Moss Sku 1022 0 Gruppe F (2003)
  Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand SKU 1017 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Leo Andreas Giske Vatnestrøm Stavanger Sku 1016 0 Gruppe C (1999-00)
  Ingrid Skaslien Tiger Usk 1008 0 Gruppe F (2003)
  Matias Grude Eriksen Smeaheia SS 1005 0 Gruppe D (2001)
  Jørgen Brobakken Hamar Ssu 999 0 Gruppe C (1999-00)
  Benjamin Halvorsen Tromsø Sku 999 0 Gruppe E (2002)
  Even Elias Yuan Hem SK av 1911 U 999 0 Gruppe D (2001)
  Isak Sjøberg Nordstrand SKU 985 0 Gruppe F (2003)
  Edel Johanne Myraunet Frosta Bsk 962 0 Gruppe A (1987-96)
  Anders Søberg Hamar Ssu 961 0 Gruppe B (1997-98)
  Gjermund Tandberg Modum Sku 959 0 Gruppe C (1999-00)
  Aleksander Flæsen Stavanger Sku 957 0 Gruppe E (2002)
  Kirill Fedchuk Tromsø Sku 955 0 Gruppe E (2002)
  Olav Baade Møen Veien SSK 953 0 Gruppe C (1999-00)
  Ulrikke Langvik Nordstrand SKU 951 0 Gruppe F (2003)
  Martin Lopez Strømmen Sku 947 0 Gruppe C (1999-00)
  Edgar Strobel Tromsø Sku 923 0 Gruppe C (1999-00)
  Maria Greibrokk Alta SKU 905 0 Gruppe E (2002)
  Jonas Henriksen Lørenskog Sku 899 0 Gruppe E (2002)
  Marcus Hidle-Bahreini Stavanger Sku 898 0 Gruppe E (2002)
  Rafail Voldemars Stavanger Sku 897 0 Gruppe D (2001)
  Sivert Nikolai Ørsleie Hamar Ssu 884 0 Gruppe C (1999-00)
  Christoffer Langseth Harstad Sku 882 0 Gruppe C (1999-00)
  Jens Christian L Opdahl Bergens Sku 878 0 Gruppe E (2002)
  Jackie Yao Yun Zhang Kristiansand Sku 877 0 Gruppe D (2001)
  Embla Eikeland Grønn OSSU 875 0 Gruppe F (2003)
  Sondre Piiksi Moss Sku 875 0 Gruppe F (2003)
  Gustav A Gleine Alta SKU 874 0 Gruppe C (1999-00)
  Jonas Haukenes Hamar Ssu 863 0 Gruppe C (1999-00)
  Idar Evenstad Harstad Sku 860 0 Gruppe C (1999-00)
  John Elijah Bussinger Nittedal Sku 854 0 Gruppe C (1999-00)
  Erlend Reigstad Hamar Ssu 844 0 Gruppe C (1999-00)
  Aleksander Lindbøl SK av 1911 U 839 0 Gruppe D (2001)
  Sigve Saman Zandi Tromsø Sku 828 0 Gruppe D (2001)
  Johan Pettersen Harstad Sku 825 0 Gruppe B (1997-98)
  Markus Slettmoen Hamar Ssu 823 0 Gruppe B (1997-98)
  Abdulla Al-Kanany Modum Sku 808 0 Gruppe E (2002)
  Arman Lange Tiger Usk 806 0 Gruppe E (2002)
  Elias Kjerpeseth Trondheim Sfu 798 0 Gruppe C (1999-00)
  Abyl Kizatbay Stavanger Sku 796 0 Gruppe E (2002)
  Elias Haukenes Hamar Ssu 790 0 Gruppe E (2002)
  Even Lyche SK av 1911 U 773 0 Gruppe D (2001)
  Julian Munk Stavanger Sku 771 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Leander Eriksen Hamar Ssu 768 0 Gruppe E (2002)
  Vegard Engan-Larsen Moss Sku 752 0 Gruppe C (1999-00)
  Iacob Nedreaas Tiger Usk 752 0 Gruppe C (1999-00)
  Harald Christian Vestjord Tromsø Sku 751 0 Gruppe E (2002)
  Richard Birkeland Tøndel SK av 1911 U 744 0 Gruppe E (2002)
  Vegar Holter Moss Sku 736 0 Gruppe C (1999-00)
  Torgeir Bjelland Stavanger Sku 724 0 Gruppe E (2002)
  Bernt Magnus Myraunet Frosta BSK 719 0 Gruppe F (2003)
  Mikkel Berglund Veien SSK 716 0 Gruppe F (2003)
  David Nesse Smeaheia SS 711 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Magnus Falck Stavanger Sku 701 0 Gruppe E (2002)
  Oskar Kleven Frøyland Stavanger Sku 701 0 Gruppe E (2002)
  Maximilian L Lystad Tiger Usk 697 0 Gruppe F (2003)
  Christopher Munk Stavanger Sku 695 0 Gruppe D (2001)
  Sheroni Amarapala Strømmen Sku 691 0 Gruppe F (2003)
  Jonas Mæland Sandved Ssk 685 0 Gruppe E (2002)
  Jerlow Lytomt Jacobsen Stavanger Sku 680 0 Gruppe D (2001)
  Henrik Kristoffersen Alta SKU 675 0 Gruppe C (1999-00)
  Ole Andre Seglem Sevland Sku 667 0 Gruppe D (2001)
  Mathias Gunnarshaug Stavanger Sku 662 0 Gruppe C (1999-00)
  Polina Leganger Bronder Tiger Usk 655 0 Gruppe E (2002)
  Anne Margrete Myraunet Frosta Bsk 655 0 Gruppe C (1999-00)
  Johannes Matre Bergersen Sandved Ssk 653 0 Gruppe E (2002)
  David Yao Bin Zhang Kristiansand Sku 645 0 Gruppe F (2003)
  Tim Wanvik Bærum Ssu 642 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Håkon Helgøy Sandved Ssk 638 0 Gruppe E (2002)
  Torben Skogen Harstad Sku 624 0 Gruppe F (2003)
  Ida Sundsvoll Andreassen Tromsø Sku 609 0 Gruppe C (1999-00)
  Ingrid Jørdre Kvamme Bergens Sku 605 0 Gruppe E (2002)
  Håkon Kristoffersen Alta SKU 596 0 Gruppe E (2002)
  Fredrik Lytomt Jacobsen Stavanger Sku 589 0 Gruppe F (2003)
  Gunnar Lund Tromsø Sku 584 0 Gruppe E (2002)
  Amanda Høst Sellevaag Tiger Usk 575 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Martin Bildøen Fjeldstad Kristiansand Sku 559 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Magnus Sæthre Nittedal Sku 556 0 Gruppe E (2002)
  Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand SKU 553 0 Gruppe F (2003)
  Erlend Raugstad Kluge Smeaheia SS 551 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Aleksander Lilleeide Kristiansand Sku 550 0 Gruppe E (2002)
  Eskil Bruaset Trondheim Sfu 514 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Tobias Kvilhaugsvik Sevland Sku 501 0 Gruppe D (2001)
  Shemorin Amarapala Strømmen Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Oskar Andreassen Hamar Ssu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Lars Opheim Barmen Tiger Usk 0 0 Gruppe D (2001)
  Magnus Rabben Bautz-Holter SK av 1911 U 0 0 Gruppe E (2002)
  Oliver Bautz-Holter SK av 1911 U 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Gaute Bergan SK av 1911 U 0 0 Gruppe F (2003)
  Rasmus Berglund Veien SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Eirik B. Bjelland Sandved Ssk 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Erling Bjelland Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Sander Bjørkevoll Setskog Usk 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Simon Levin Bodd Dragulf USK 0 0 Gruppe F (2003)
  Henning Buskum Gjøvik Sku 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Noah Myklebust Christensen Lillehammer Ssu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Kim Rune Erøy Moss Sku 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Daniel Fossan Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Noah Hyggen Frilseth Hamar Ssu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Torbjørn Frøvik Smeaheia SS 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Emil Marton Gunnarshaug Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Helene Gunnarshaug Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Marius Gøbel Nordstrand SKU 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Sigurd Moen Hagen Harstad Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Levi Haldorsen Harstad Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Thomas Hartvig Nittedal Sku 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Ivar Havnerås Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Mina Johanne Heier OSSU 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Karl Kristian Helgøy Sandved Ssk 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Inga Hem SK av 1911 U 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Helmer Hernes Drammens Sku 0 0 Gruppe B (1997-98)
  Benjamin Hitland Bergens Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Dina Holst-Larsen Moss Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Jakob Horstad Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Torbjørn K. Hystad Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Daniel Høyland Sandved Ssk 0 0 Gruppe E (2002)
  Niko Idivuoma Tromsø Sku 0 0 Gruppe E (2002)
  Jens Evang Ingebretsen Holmestrand Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Harald Kittel Lytomt Jacobsen Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Sander Joa Stavanger Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Noah Jørgensen Sevland Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Kenan Keric Veien SSK 0 0 Gruppe F (2003)
  Ludvig Koteng Holmestrand Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Ole-Christian B. Kran OSSU 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Teodor Kristoffersen Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Simon Ulrik Kvalheim Tiger Usk 0 0 Gruppe D (2001)
  Tomas Jørdre Kvamme Bergens Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Asle Kydland Hå Ss 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Bård Kydland Hå Ss 0 0 Gruppe F (2003)
  Christine Julia Lange Follo Sfu 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Magnus Øyvind Lange Follo Sfu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Niklas Lauritzen Modum Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Karl Ivar Lavergren Drammens Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Halvor Leira Nordstrand SKU 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Vetle W. Liaset Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Magnus Lindbeck Setskog Usk 0 0 Gruppe B (1997-98)
  Erik Aurelius Låhne Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Afras Mansoor Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Marcus Myksvoll Means Dragulf USK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Rolf Arne Myraunet Frosta BSK 0 0 Gruppe A (1987-96)
  Kristian Natvig SK av 1911 U 0 0 Gruppe F (2003)
  Mursal Norani Alta SKU 0 0 Gruppe E (2002)
  Simen Nyborg Setskog Usk 0 0 Gruppe A (1987-96)
  Olav Andreas Førde Nymo SK av 1911 U 0 0 Gruppe D (2001)
  Maren Nærheim Smeaheia SS 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Ottar Opsal Harstad Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Jon Even H. Pehrson Gjøvik Sku 0 0 Gruppe B (1997-98)
  Johannes Reigstad Hamar Ssu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Nikolai Rist Alta SKU 0 0 Gruppe F (2003)
  Martin Risting SK av 1911 U 0 0 Gruppe F (2003)
  Silje M. Roen Setskog Usk 0 0 Gruppe A (1987-96)
  Vegard A. Roen Setskog Usk 0 0 Gruppe A (1987-96)
  Ulrik Ruud Byåsen SK 0 0 Gruppe F (2003)
  Liam Jansson Rønnestad Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Andreas Salvesen Dragulf USK 0 0 Gruppe E (2002)
  Kasper Johansen Sandø Byåsen SK 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Kjetil Seglem Sevland Sku 0 0 Gruppe E (2002)
  Alisha Shehzad Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Shazil Khan Shehzad Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Morten Hauge Sikveland Hå Ss 0 0 Gruppe E (2002)
  David Simonsen Alta SKU 0 0 Gruppe D (2001)
  Edvard Sire Fredriksstad US 0 0 Gruppe F (2003)
  Eva Skaslien Tiger Usk 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Alexander K. Ski Dragulf USK 0 0 Gruppe E (2002)
  Jonathan K. Ski Dragulf USK 0 0 Gruppe E (2002)
  Live Jørgensen Skigelstrand Stavanger Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Julie Skjerve Hamar Ssu 0 0 Gruppe F (2003)
  Sander Aae Skotheim SK av 1911 U 0 0 Gruppe E (2002)
  Krister Smelvær Fana Sku 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Hannah Sesilie Stangeland Sandved Ssk 0 0 Gruppe E (2002)
  Anders Ivan Stein Nittedal Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Vegard Steinheim Harstad Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Selmer Sundell Moss Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Gard Alexander Bye Syreng Nittedal Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Vilde Marie Bye Syreng Nittedal Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Elise Sørensen Alta SKU 0 0 Gruppe E (2002)
  Charlotte Tallaksen Stavanger Sku 0 0 Gruppe F (2003)
  Marius Trelvik Hamar Sku 0 0 Gruppe E (2002)
  Jostein Tvedten Drammens Sku 0 0 Gruppe C (1999-00)
  Mathias Unneland Aalesunds Slu 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Niklas Unneland Aalesunds Slu 0 0 Gruppe F (2003)
  David Luangtep Vangen SK av 1911 U 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Vetle Velle Søråshøgda SSK 0 0 Gruppe F (2003)
  Sigurd Vermundsberget Nord-Odal Sku 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Henning Waage Kristiansand Sku 0 0 Gruppe E (2002)
  Dawan Wilairam Gjøvik Sku 0 0 Gruppe B (1997-98)
  Ishildur Ulva Ådnedottir Tiger Usk 0 0 Gruppe G (2004 og senere)
  Håvard Ørnhøi-Falnes SK av 1911 U 0 0 Gruppe E (2002)
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:Gruppe A (1987-96)Gruppe B (1997-98)Gruppe C (1999-00)Gruppe D (2001)Gruppe E (2002)Gruppe F (2003)Gruppe G (2004 og senere)TOTAL
Player count:21266226493856278
Avg. FIDE rating:18891743176715421527--1763
Avg. Federal rating:17171525125810518418406681160