Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NM for Ungdomslag 2018


Updated
jun 18 18
@ 15:33

Views:14139

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Finnmarkshallen

Play date:

15. - 17. jun 18

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Team:
TeamCaptainn-Rtgi-RtgFedGroup
NSKUTatiana Martynova11481479Barnelag (født 2005 og senere)
HaukåsRoger Sætre11681439Barnelag (født 2005 og senere)
Tromsø GrobNikolai Olsen Wernberg8031217Barnelag (født 2005 og senere)
KristiansundTore Kristiansen7851202Barnelag (født 2005 og senere)
Alta Barn JotkaSofie Kristine Ratama7301167Barnelag (født 2005 og senere)
Tromsø KribBirk Vollstad01110Barnelag (født 2005 og senere)
HammerfestBrita Rommetveit01091Barnelag (født 2005 og senere)
Alta Barn StillaSusanne Wiggen00Barnelag (født 2005 og senere)
Alta Barn GaboEirik Pedersen Ødegård00Barnelag (født 2005 og senere)
Alta Junior XAndre Nielsen18592001Junior og U26
TromsøEdit Machlich01833Junior og U26
Alta Junior YMaria Greibrokk16521312Junior og U26

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroupTeam
  Andre Nielsen Alta 2091 2164 Junior og U26 Alta Junior X
  Edit Machlik 0 2074 Junior og U26 Tromsø
  Monika Machlik 0 2038 Junior og U26 Tromsø
  Havard M Skagseth 0 2004 Junior og U26 Tromsø
  Gustav A Gleine Alta 1628 1838 Junior og U26 Alta Junior X
  Maria Greibrokk Alta 1652 1723 Junior og U26 Alta Junior Y
  Amelia Nordquelle Nordstrand 0 1658 Barnelag (født 2005 og se NSKU
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand 1520 1553 Barnelag (født 2005 og se NSKU
  Fredrik Aasen Haukås 1358 1539 Barnelag (født 2005 og se Haukås
  Heine N Johannessen Haukås 1110 1516 Barnelag (født 2005 og se Haukås
  Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 1195 1466 Barnelag (født 2005 og se NSKU
  Joakim Aasen Haukås 1293 1440 Barnelag (født 2005 og se Haukås
  Livia Lindstad Nordstrand 0 1440 Barnelag (født 2005 og se NSKU
  Timian Martinius M Solaas Nordstrand 1102 1354 Barnelag (født 2005 og se NSKU
  Sofie Kristine Ratama Alta 857 1300 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Jotka
  Nikolai Olsen Wernberg Tromsø 899 1297 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Grob
  Theo N Johannessen Haukås 912 1263 Barnelag (født 2005 og se Haukås
  Eskil Otterbekk Jonsson 0 1218 Junior og U26 Tromsø
  Johannes Tylden Kristiansund 785 1202 Barnelag (født 2005 og se Kristiansund
  Bjørn Brekke Tromsø Sjakklubbs Ungdom 0 1189 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Krib
  Birk Vollstad Tromsø Sjakklubbs Ungdom 0 1158 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Krib
  Sindre Lyngsaunet Ytrestoyl Kristiansund 0 1150 Barnelag (født 2005 og se Kristiansund
  Sivert Schanche Tørfoss Tromsø 708 1137 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Grob
  Odin Andreas Hatta-Nilsen Alta 0 1129 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Jotka
  Markus Ellingsen Alta 0 1122 Junior og U26 Alta Junior Y
  Henrik Karlsen Alta 0 1093 Junior og U26 Alta Junior Y
  Sigurd Rommetveit Stavanger 0 1091 Barnelag (født 2005 og se Hammerfest
  Øyvind Simonsen Alta 604 1072 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Jotka
  Ivar Nikolaj Thorsen Tromsø 0 1031 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Krib
  Ingvar Leknes Alta 589 1008 Junior og U26 Alta Junior X
  Edvard Milch Agledahl Hammerfest Sjakklubb Ungd 0 0 Barnelag (født 2005 og se Hammerfest
  Severin Badar Tromsø Sku 0 0 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Grob
  Alexander Einangen Hammerfest Sjakklubb Ungd 0 0 Barnelag (født 2005 og se Hammerfest
  Amadeus Brenneset Eriksen Tromsø Sjakklubbs Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Krib
  Even Gildestad Kristiansund 0 0 Barnelag (født 2005 og se Kristiansund
  Jonas Gils Kristiansund 0 0 Barnelag (født 2005 og se Kristiansund
  Haldor Greibrokk Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Gabo
  Vinjar Hammari Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Jotka
  Filip Hesla Hykkerud Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Stilla
  Adam Johansen Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Gabo
  Anders Johansen Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Stilla
  Susanne Wiggen Larsson Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Stilla
  Evsuld Myagmarsuren Tromsø Sku 0 0 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Grob
  Sharam Sheresad Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Gabo
  Viljar Bergh Skeide Kristiansund 0 0 Barnelag (født 2005 og se Kristiansund
  Vebjorn Celius Stromme Hammerfest 0 0 Barnelag (født 2005 og se Hammerfest
  Henrik Marienborg Strøm Tromsø Sjakklubbs Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Tromsø Krib
  Eirik Ims Vistnes Alta 0 0 Junior og U26 Alta Junior X
  Vebjørn Abrahamsen Wik Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Stilla
  Christian Wilhelmsen Alta Sjakklubb Ungdom 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Gabo
  Kasper Jensen Åse Alta 0 0 Junior og U26 Alta Junior Y
  Eirik Pedersen Ødegaard Alta 0 0 Barnelag (født 2005 og se Alta Barn Gabo
  Adrian Østlyngen Alta 0 0 Junior og U26 Alta Junior X
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:Barnelag (født 2005 og senere)Junior og U26TOTAL
Player count:401353
Avg. FIDE rating:129916281409
Avg. Federal rating:102914901144