Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

NM cafesjakk 2020 i Bergen


Updated
aug 01 20
@ 23:34

Views:3449

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Grand selskapslokaler

Play date:

01. aug 20

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-Rtgi-RapidGroup
IM Eirik Gullaksen Bergens 2344 2335 Gruppe A (+1500)
FM Jøran Aulin-Jansson Asker 2215 2271 Gruppe A (+1500)
  Øyvind Riisem Sotra 2214 2166 Gruppe A (+1500)
FM Daniel Hersvik Haukås 2203 2178 Gruppe A (+1500)
CM Jon Kristian Haarr Offerspill 2166 2208 Gruppe A (+1500)
  Stig K Martinsen Sotra 2161 2179 Gruppe A (+1500)
  Tallak U. Nærland Sandnes 2157 2116 Gruppe A (+1500)
  Sigve Hølleland Masfjorden 2149 1864 Gruppe A (+1500)
  Karl Andre Skare 2147 2147 Gruppe A (+1500)
  Håvard Skøien 2146 2096 Gruppe A (+1500)
  Ole F. Kvamme SK 96 2068 2002 Gruppe A (+1500)
  Eirik Sandal SK 96 2040 2040 Gruppe A (+1500)
  Jonas H Rasmussen Bergens 1997 1734 Gruppe A (+1500)
  Eirik Aarnes Offerspill 1948 1799 Gruppe A (+1500)
WFM Anita Grønnestad Bergens 1931 1878 Gruppe A (+1500)
  Endre S. Steigum Sotra 1915 1915 Gruppe A (+1500)
  Roger Sætre Haukås 1847 1798 Gruppe A (+1500)
  Morten Lillestøl Madsen Sotra 1828 1594 Gruppe A (+1500)
  Jørund Berstad Offerspill 1821 1821 Gruppe A (+1500)
  Jon Gunnar Tufta Bergens 1808 1873 Gruppe A (+1500)
  Kjetil Andås Masfjorden 1807 1872 Gruppe A (+1500)
  Tor Gunnar Nordnes Sotra 1791 1720 Gruppe A (+1500)
  Odd Birkestrand Masfjorden 1718 1614 Gruppe A (+1500)
  Jarle Solli Bergens 1693 1634 Gruppe A (+1500)
  Njål Lura Sotra 1662 1629 Gruppe A (+1500)
  Matias Myren Bergens 1618 1494 Gruppe A (+1500)
  Kolbein Jørgensen Bergens 1570 1553 Gruppe A (+1500)
  Gard Rye Høyforsslett Bergens 1541 1443 Gruppe A (+1500)
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra 1518 1426 Gruppe A (+1500)
  Lulseged Beyenne Kassa Sotra 1465 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Sara Marie Skaug Bjørkly Bergens 1439 1266 Gruppe A (+1500)
  Svein Atle Hus Haukås 1436 1338 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Bjørn Instanes Bergens 1353 1324 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Øyvind Westre Hustvedt Haukås 1301 1292 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Lene Utkilen Bergens 1276 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Øyvind Ørnulfson Lavik Bergens 1260 1237 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Toralv Lura Folgefonn 1256 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  August Trønnes Bergens 1234 1173 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Frode Bjørnstad, Søråshøgda 1018 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Eldar Andreassen Sotra 0 0 Gruppe C (uratet)
  Magnus Arnesen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Øystein Grønlund Bekken 0 0 Gruppe C (uratet)
  Brage Brakedal 0 0 Gruppe C (uratet)
  Edvard Brøther Bergens 0 1200 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Ole Didrik Bøe 0 0 Gruppe C (uratet)
  Glenn Dysjaland 0 0 Gruppe C (uratet)
  Idar Eikeland 0 0 Gruppe C (uratet)
  Daniel Eikås Offerspill 0 0 Gruppe C (uratet)
  Henning Ettrup 0 1642 Gruppe A (+1500)
  Richard Fiskå 0 0 Gruppe C (uratet)
  Stig Fjelldahl 0 0 Gruppe C (uratet)
  Roar Fløtre Bergens 0 1299 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Morten Hammer 0 0 Gruppe C (uratet)
  Jan Inge Hansen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Mats Hansen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Bo Haugan Bergens 0 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Eivind Riise Hauge 0 0 Gruppe A (+1500)
  Ariza Hina Søråshøgda SSL 0 1563 Gruppe A (+1500)
  Afras Mansoor Søråshøgda SSL 0 1899 Gruppe A (+1500)
  Ronny Mjelva 0 0 Gruppe C (uratet)
  Nils Erik Moe-Nilssen SK 96 0 2108 Gruppe A (+1500)
  Dag Håkon Myrdal 0 0 Gruppe C (uratet)
  Kjell M B Olsen Sotra 0 1629 Gruppe A (+1500)
  Harold Pou 0 0 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Ole Rasmussen Bergens 0 1239 Gruppe B (fide 1000-1499)
  Ole Martin Røssland 0 0 Gruppe C (uratet)
  Dag Olav Sandal 0 0 Gruppe C (uratet)
  Lasse Simonsen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Ragnar Skjønhaug Sotra 0 1784 Gruppe A (+1500)
  Geir Skotheim 0 0 Gruppe C (uratet)
  Eirik Stendal 0 0 Gruppe C (uratet)
  Remi Stockman 0 0 Gruppe C (uratet)
  Tjalve Svendsen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Laila Særvold Søråshøgda 0 0 Gruppe C (uratet)
  Tony Thai 0 0 Gruppe C (uratet)
  Bjørn Arild Thorstensen 0 0 Gruppe C (uratet)
  Espen Trengereid 0 0 Gruppe C (uratet)
  Karl Oscar Furnes Warpe 0 0 Gruppe C (uratet)
  Eirik Wichstad 0 0 Gruppe C (uratet)
  Sindre Wiik 0 0 Gruppe C (uratet)
  Mark Olav Øiestad 0 0 Gruppe C (uratet)
  Tore Østgård 0 0 Gruppe C (uratet)
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:Gruppe A (+1500)Gruppe B (fide 1000-1499)Gruppe C (uratet)TOTAL
Player count:37143182
Avg. FIDE rating:18411289-1731



Mer sjakk i spillfestivalen:

Hansasjakkmesterskapet (på Grand)
Fischer Random (på Grand)
Online-NM i lynsjakk (på Lichess)
Online-NM i hurtigsjakk (på Lichess)
Online-NM i bullet (på Lichess)
Begynnerkurs på nett (på Lichess)
Simultaner med toppspillere (på Lichess)
Streaming med Offerspill (på Lichess)
Spill 1:1 mot en elitespiller (på Cafe Opera)
Simultan med elitespillere (på Cafe Opera)

Offerspill har også ratet hurtigsjakk (Nordnes)

Se hele arrangementsoversikten