Translations

Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

Landsturneringen 2019

logo Larvik


Updated
jul 15 19
@ 01:45

Views:84994

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Boligmappa arena, Larvik

Play date:

05. - 13. jul 19

 Welcome   Signup   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubi-RtgGroupPayed
GM Jon Ludvig Hammer OSS 2637 Elite
GM Aryan Tari Vålerenga SK 2620 Elite
GM Frode Olav Olsen Urkedal SK 1911 2566 Elite
GM Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga SK 2548 Elite
GM Kjetil A. Lie SOSS 2538 Elite
GM Benjamin Arvola Notkevich Tromsø SK 2497 Elite
IM Lars Oskar Hauge OSS 2476 Elite
IM Kristian Stuvik Holm Vålerenga SK 2469 Elite
IM Benjamin Haldorsen Bergens SK 2444 Elite
IM Frode Elsness Bærum SS 2436 Elite
IM Johannes Haug Nordstrand SK 2431 Elite
IM Erlend Mikalsen Alta SK 2404 Elite
IM Nicolai Getz OSS 2377 Elite
IM Tor Fredrik Kaasen Vålerenga SK 2376 Elite
IM Sebastian Mihajlov Bærum SS 2375 Elite
IM Kjetil Stokke Bergens SK 2336 Elite
FM Andreas G Tryggestad Nordstrand SK 2336 Elite
FM Mads Vestby-Ellingsen Tromsø SK 2335 Elite
IM Andreas G.R. Moen OSS 2322 Elite
FM Lars Even Andersen Black Knights 2314 Mester
FM Eivind Olav Risting SK 1911 2314 Elite
FM Inge Sandstad Skrondal Akademisk SK 2312 Elite
  Noam Aviv Vitenberg SK 1911 2300 Elite
FM Petter Fossan Stavanger SK 2295 Sr 50
FM Anders Hobber Akademisk SK 2294 Mester
IM Øystein Hole Akademisk SK 2293 Mester
FM Gunnar Lund Tromsø SK 2285 Mester
FM Jens Evang Ingebretsen OSS 2276 Elite
FM Lucas Ranaldi SK 1911 2262 Elite
  Elham Abdrlauf OSS 2235 Mester
FM Ole Christian Moen OSS 2234 Mester
FM Andre Nielsen Alta SK 2229 Junior
FM Jøran Aulin-Jansson Asker SK 2223 Mester
  Abyl Kizatbay Stavanger SK 2216 Junior
  Elias Demac Bergens SK 2215 Mester
FM Ward Al Tarbosh OSS 2202 Elite
WIM Ellen Hagesæther Akademisk SK 2193 Mester
  Bror Thanke Nordstrand SK 2191 Mester
  Isak Sjøberg Nordstrand SK 2182 Junior
FM Daniel Nordquelle Nordstrand SK 2181 Junior
  Stig K Martinsen Sotra SK 2177 Mester
  Aleksander Fossan Stavanger SK 2155 Mester
  Arnt Esbensen Vadsø SK 2153 Mester
  Alf Roger Andersen Akademisk SK 2149 Elite
  Andreas Skotheim Tønsberg SK 2138 Mester
  Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand SK 2122 Mester
  Tor Gulbrandsen Nordstrand SK 2120 Mester
  Willy M Kristiansen Stavanger SK 2118 Mester
  Sondre Lillestøl Melaa OSS 2118 Junior
  Christian Laverton Trondheim SF 2115 Mester
  Sigve Hølleland Masfjorden SK 2092 Mester
  Shazil Shehzad Sandnes SK 2088 Mester
  Monika Machlik Tromsø SK 2083 Mester
  Lars Johan Brodtkorb Horten SK 2077 Mester
  Tom R Evensen Horten SK 2075 Mester
  Edit Machlik Tromsø SK 2075 Mester
  Eivind Bruaset Trondheim SF 2074 Junior
  Svein E Hansen Hammerfest 2064 Sr 50
  Sergey Eliseev Sandnes SK 2053 Mester
  Sigurd Loe Grøver SK Stjernen 2052 Mester
  Henrik Øie Løbersli Kristiansund SK 2046 Mester
  Elias Hulleberg Sidali OSS 2041 Mester
  Axel Tunsjø OSS 2039 Lilleputt
  Tor Kristian Larsen Sotra SK 2038 Mester
  Kjetil Strand Asker SK 2035 Sr 65
  Jan Sørgjerd Nordstrand SK 2033 Mester
  Håkon Abeland Myrheim Sandnes SK 2032 Mester
  Kevin Schreiber Direkte 2030 Mester
  Andreas Fossan Haukås SK 2023 Mester
  Audun Kvam Lillestrøm SK 2017 Mester
  Jonas H Rasmussen Bergens SK 2017 Mester
  Christian Heen Carlsen Drammens SK 2013 Mester
  Torgeir Jakhelln Kjøita SK 1911 2012 Mester
  Mathias Unneland Aalesunds SL 2008 Kadett
  Håvard M Skagseth Tromsø SK 2002 Mester
  Magnus Digernes Nittedal SK 1997 Mester
  Sander Fuglestein Sevland SK 1997 Kadett
  Kjell Magne Johnsen Samisk SF 1995 Mester
  Harald Mikalsen Alta SK 1992 Mester
  Kai Inge Esbensen SK 1911 1991 Mester
  Afras Mansoor Søråshøgda SK 1991 Mester
  Andre Gjestemoen-Vonhirsch Stavanger SK 1988 Mester
  Max Dahl SK 1911 1981 Kadett
  Simen Sørensen Sevland SK 1979 1
  Gunnar Stake-Larsen OSS 1976 Sr 65
  Eilif Odde Kristiansund SK 1969 Sr 50
  Ole Morten Skogheim Lillehammer SS 1968 Sr 65
  Thyra Kvendseth Nordstrand SK 1967 Kadett
  Cornelius Kvendseth Nordstrand SK 1964 1
  Mathias Lind Schouten Tromsø SK 1961 Kadett
  Rune Hansen Caissa SK 1958 1
  Raymond Boger Offerspill 1957 Sr 50
  Ole Jørn Gyldenås Nordstrand SK 1957 Sr 50
  Audun Engeset Larvik SK 1944 1
  Einar Hamre Drammens SK 1944 Sr 65
  Alexander Øye-Strømberg Hell SK 1943 Kadett
  Pål Farmen Caissa SK 1942 1
  Vegard Simensen Kristiansund SK 1942 1
  Haakon Wright Groruddalen SK 1942 1
  Per Gisle Svendsen SK 1911 1929 1
  Per Kr Vigdal Nordstrand SK 1926 1
  Petter Andreas Wadstensvik Kristiansund SK 1925 1
  Erland Henrichsen Porsgrunn SK 1924 Sr 65
  Hanna B. Kyrkjebo Stavanger SK 1915 1
  Ingrid Skaslien Vålerenga SK 1915 Kadett
  Ragnar Edvardsen Drammens SK 1914 1
  Torbjørn Valvåg Tromsø SK 1912 Lilleputt
WFM Sylvia Johnsen OSS 1911 Mester
  Andreas Sebastian Porsgrunn SK 1911 Junior
  Roar E. Nakken Aalesunds SL 1909 1
  Ulrik Olsen OSS 1905 1
  Leif Bjornes Kristiansand SK 1898 Sr 50
  Eskil Ekeland Grønn OSS 1894 1
  Sigurd Kittilsen SK Stjernen 1894 1
  Ole Smeby Kongsvinger SK 1887 Sr 65
  Andreas Strand Modum SK 1884 1
  Kjetil Myrlid Aasen Haukås SK 1882 1
  Lasse Tveter Solbu OSS 1881 1
  Svein Erik Lurdalen Kongsberg SK 1879 1
  Hans Arild Runde Akademisk SK 1876 1
  Aleksander Omtvedt SK 1911 1871 1
  Eirik Aarnes SK Stjernen 1863 1
  Odin Nikolai Heier SK 1911 1863 Junior
  Morten L Madsen Sotra SK 1863 1
  Per Fredrik Holand Bodø SL 1861 Mester
  Alf Marius Kjærås Tønsberg SK 1860 Junior
  Marte B. Kyrkjebo Stavanger SK 1860 1
  Thor Arne Wullum Svartlamon SL 1859 1
  Hallvard Haug Flatebø Sevland SK 1857 1
  Jan Synnestvedt Nordstrand SK 1855 Sr 65
  Andreas Skrede Hausken Aalesunds SL 1851 Kadett
  Tom R Wister Kirkegata SK 1849 Sr 50
  Aksel Brasøy Alta SK 1848 1
  Eirik Viken Kallset Kristiansund SK 1844 1
  Knut Jarle Hjørnevik Sandnes SK 1843 1
  Bjørn Robert Løvoll Unhjem Molde SK 1842 1
  Eivind Grunt Kreken Nordstrand SK 1842 Lilleputt
  Sverre Lye Sandnes SK 1839 Lilleputt
  Dag Andersen Sarpsborg SK 1830 1
  Stefan Flugel Porsgrunn SK 1829 1
  Sigmund Lunde Sarpsborg SK 1816 1
  Ole Martin Wiig Molde SK 1816 Sr 50
  Andreas Tenold Nordstrand SK 1813 Kadett
  Lasse Midtstue OSS 1811 1
  Jia Qi Xue SK 1911 1810 1
  Hans Hovden Kirkegata SK 1810 Sr 65
  Tore Kallset Kristiansund SK 1810 1
  Audun Hoem Kristiansund SK 1807 1
  Snorre Kristiansen Stavanger SK 1804 Kadett
  Guttorm Andersen SK Stjernen 1800 1
  Jacob Templen Grave Tønsberg SK 1800 Kadett
  Svein Arne Thrana Nittedal SK 1800 Sr 65
  Erik Løveid SK 1911 1799 1
  Finn Erik Øverlie Direkte 1794 Sr 65
  Elias Hestvik Bærum SS 1793 1
  Morten Rolstad OSS 1792 1
  Benjamin Halvorsen Porsgrunn SK 1789 1
  Gunnar Lie Porsgrunn SK 1788 2
  Jonatan Espeland Porsgrunn SK 1788 Kadett
  Jøran Sten Pettersen Porsgrunn SK 1785 2
  Jonas August Bernstein SK Stjernen 1782 1
  Timian Martinius M Solaas Nordstrand SK 1779 Lilleputt
  Karim Ali Fribonden SK 1777 1
  Vidar Aleksander Kopperud Tønsberg SK 1777 2
  Per H. Wibe Asker SK 1776 Sr 65
  Hugo Parr Nittedal SK 1773 Sr 65
  Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum SS 1769 Lilleputt
  Halvor H Hartvig Indre Østfold SS 1767 2
  Jussi Dyrnes Nordstrand SK 1765 Sr 50
  Vetle Bjørge Strand Fredriksstad SS 1765 Miniputt
  William Alexander Olsen Bærum SS 1764 Miniputt
  Brage Modell Namsos SK 1761 Kadett
  Jan Svenske Kirkenes 1757 Sr 65
  Svein Dale SK 1911 1755 2
  Henrik Sjøl Akademisk SK 1755 Sr 50
  Per Chr Ødegaard Trondheim SF 1754 2
  Karl Anker Slettum Kongsberg SK 1753 Kadett
  David Luangtep Vangen OSS 1752 Kadett
  Frode Arntsen Kristiansand SK 1750 2
  Anders Nilsson Aure Konnerud SK 1750 1
  Arne K Lindmo Groruddalen SK 1747 2
  Heine N Johannessen Haukås SK 1743 Lilleputt
  Svein Harald Endresen Caissa SK 1741 2
  Eirik Strøm Austad Porsgrunn SK 1741 Lilleputt
  Birger Kvam Svartlamon SL 1740 2
  Pål Moe OSS 1731 Sr 65
  Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 1731 2
  Mark Akali Namsos SK 1730 2
  David A Grøndahl Drammens SK 1730 2
  Bengt-Arne Jørgensen Molde SK 1727 2
  Mattis Mikelsen Bærum SS 1725 1
  Oyvind Hjelle Bodø SL 1721 2
  Ulrikke Langvik Hell SK 1720 2
  Kolbjørn-Albin Johansen Hønefoss SK 1719 2
  Joakim Aasen Haukås SK 1718 Lilleputt
  Thomas Sekkingstad Sotra SK 1718 Kadett
  Oliver Opseth Elverum SK 1714 Junior
  Thoralf N Barstad Nordstrand SK 1713 2
  Ingar Berg Burchard Mosjøen SK 1712 2
  Martin Thorstensen Porsgrunn SK 1710 2
  Markus Slettmoen Hamar SS 1709 2
  Dag Einar Bjørkevoll Nord Nittedal SK 1707 2
  Jiahao Eric Ji Hell SK 1707 Miniputt
  Kristian Thunestvedt Evjen Stavanger SK 1700 2
  Aage Mella Strømmen SK 1699 Sr 65
  Jon Kielland-Lund Follo SF 1698 2
  Per Arne Skrede Aalesunds SL 1696 2
  Odd Habberstad OSS 1694 Sr 65
  Tor Skaslien Vålerenga SK 1693 Sr 50
  Ida Lahlum SK 1911 1690 2
  Lars-Arne Oldernes Porsgrunn SK 1684 2
  Morgan Henriksen Fredriksstad SS 1683 2
  Rudolf Steinkellner Kirkegata SK 1683 Sr 50
  Eirik Søyland Stavanger SK 1682 2
  Ask Amundsen Strømmen SK 1679 Kadett
  Knut Valle Otta SK 1679 2
  Arne Unneland Aalesunds SL 1677 2
  Gunnar Eiken Sotra SK 1675 2
  Andreas Fuskeland Kro Fredriksstad SS 1673 2
  Amund Pihl Strand Kristiansund SK 1665 Kadett
  Lars Sevald Leknes Akademisk SK 1664 2
  Harald Thorstensen Tønsberg SK 1660 Sr 65
  Viggo Andersen Lillesand SK 1657 Sr 65
  Sigurd Lauvås Gaure OSS 1657 2
  Sondre Stai Trondheim SF 1657 2
  Roar Sola Jæren SK 1656 2
  Odd Gunnar Heitun Kragerø SK 1654 2
  Trond Jacobsen Lillestrøm SS 1651 2
  Rune Bergquist Tønsberg SK 1651 2
  Ariza Hina Søråshøgda SK 1651 2
  Erik Grindbakken SK Stjernen 1648 2
  Linnea Larre OSS 1648 Lilleputt
  Amelia Nordquelle Nordstrand SK 1648 Lilleputt
  Øystein Viken Kallset Kristiansund SK 1647 2
  Sindre Fossum Arendal SS 1646 Kadett
  Tom-Greger Knutsen Samisk SF 1645 2
  Emma Viktoria L Marthinussen Konnerud SK 1645 Kadett
  Pal Nordquelle Nordstrand SK 1640 2
  Steinar Lode Kongsvinger SK 1638 Sr 65
  Alisha Shehzad Sandnes SK 1637 2
  Tomm Gulliksen Hurum SK 1636 2
  Werner Solberg Nordstrand SK 1636 2
  Pål-Egil Knutsen Samisk SF 1633 Sr 65
  Amanda Mai Irgens Eiding Fredriksstad SS 1633 2
  Ivar Kosberg Molde SK 1633 2
  John Olav Kroken SK Stjernen 1629 2
  Hans Fredrik Esbensen Vadsø SK 1627 Sr 65
  Rune Kleiven Rynning Florø SK 1620 2
  Vincent Dæhli Tønsberg SK 1614 2
  Gjermund Tandberg Modum SK 1613 2
  Nikolai Olsen Wernberg Tromsø SK 1613 Kadett
  Terje Wivestad Nordstrand SK 1613 2
  Tommy Sneltvedt Eiker SK 1612 2
  Odd Gunstein Berg Drammens SK 1611 2
  Tore Martin Madsø Hauan Trondheim SF 1610 2
  Daniel Sinnes Jæren SK 1609 2
  Gustav Hestholm Stavanger SK 1608 Kadett
  Per Steinar Runde Volda Ørsta SL 1608 Sr 65
  Fredrik Aasen Haukås SK 1606 2
  Embla Ekeland Grønn OSS 1604 Kadett
  Bjarne Gustad Guovdageainnu SA 1604 2
  Johannes Ofstad Mosjøen SK 1603 2
  Pål Norvoll Guovdageainnu SA 1599 2
  Eirik Kyrkjebø Stavanger SK 1598 Senior B
  Frode Storli Hamar SS 1598 3
  Sigurd Lye Sandnes SK 1593 Kadett
  Karl Eirik Ødegaard Direkte 1591 3
  Leif Tidemann-Andersen Caissa SK 1587 Senior B
  Sivert Ihlen Larvik SK 1580 Lilleputt
  Bjørn Noralf Dybvik Aalesunds SL 1577 3
  Isak Vinh Brattgjerd OSS 1571 Miniputt
  Trond Evanger SK 1911 1571 3
  Tore-Inge Bratteteig Voss SK 1570 Senior B
  Ståle Nilssen Asker SK 1570 2
  Torge Ugland Nordstrand SK 1570 2
  Steinar Flo Nordstrand SK 1569 2
  Torgeir H Vålerenga SK 1567 3
  Kristoffer Wang Strømhaug Hell SK 1566 Miniputt
  Nicolai Ostensen Klyve SK 1563 Miniputt
  Mikael Digernes Nittedal SK 1560 Miniputt
  Harald Mottang SK Stjernen 1559 Senior B
  Tor Magnus Hansen Kristiansand SK 1558 Kadett
  Live Jørgensen Skigelstrand Stavanger SK 1558 Kadett
  Leif Gulliksen SK Stjernen 1557 Senior B
  Jon Holtan Øverbo Kongsberg SK 1553 Kadett
  Tore Teigen Porsgrunn SK 1551 Senior B
  Vegard Erlandsen Kirkenes 1549 3
  Pål Peter Brantzeg Caissa SK 1542 Senior B
  Ingrid Strand Modum SK 1535 2
  Peder Marcus Aamodt Follo SF 1534 Lilleputt
  Tor Inge Moseid Tønsberg SK 1533 Senior B
  Øyvind Hoem Vaseng Kristiansund SK 1531 3
  Fredrik Lytomt Jacobsen Stavanger SK 1527 Kadett
  Atle Stærli Nordstrand SK 1526 Senior B
  Trond Olsen Lid Asker SK 1519 3
  Max Moe Pedersen Hell SK 1519 3
  Aleksander Johansen Groruddalen SK 1518 3
  Roy Drange Hansen Eiker SK 1515 3
  Harald Lien Bodø SL 1515 3
  Benjamin Stenseng Konnerud SK 1512 3
  Åsmund Almli Aure SK 1511 3
  Ali Azadkhah SK Stjernen 1511 3
  Terje Lie Bergens SK 1508 Sr 65
  Leiv Røsok Direkte 1508 Senior B
  Henrik Elias Berbom Porsgrunn SK 1506 3
  Livia Lindstad Nordstrand SK 1506 Lilleputt
  Lykke-Merlot Helliesen Caissa SK 1505 Miniputt
  Ingvar Torjesen Kveim Kragerø SK 1505 Kadett
  Ole-Kristian Nergård OSS 1505 2
  Theo N Johannessen Haukås SK 1504 Lilleputt
  Helmer Nilsen Konnerud SK 1503 3
  Øyvind Carstensen Nordstrand SK 1501 3
  Torgeir Gillebo Lillehammer SS 1501 3
  Olai Dyrhaug Eriksen Bergens SK 1500 Lilleputt
  Sveinung Møller Kristiansand SK 1499 3
  Karl-Johan Rist Alta SK 1496 3
  Elma Selvik SK 1911 1496 Lilleputt
  Kjetil Selvik SK 1911 1493 3
  Gard Rye Høyforsslett Bergens SK 1492 Kadett
  Sondre Kraglund Modum SK 1492 3
  Erlend Sæteren Nordstrand SK 1490 3
  Steinar Simonsen Follo SF 1487 Senior B
  Per-Arvid Jakobsen Jæren SK 1486 Sr 65
  Jan Thomas Nordgreen Larvik SK 1486 Kadett
  Åge Ringstad Lillestrøm SK 1486 3
  Harald Peter Stette Fredriksstad SS 1486 3
  Dag Wessel-Berg Svartlamon SL 1486 Senior B
  Jo Frønsdal Engedal OSS 1483 Lilleputt
  Håvard Haug OSS 1483 Miniputt
  Matias Myren Bergens SK 1483 3
  Jo Ingebrigt Larsen Follo SF 1481 3
  Oddvar Kristiansen SK Stjernen 1479 Senior B
  Kristoffer Haugan Tønsberg SK 1478 Senior B
  Eirik Berget Modum SK 1477 3
  Berge Frimanslund Sotra SK 1474 Sr 65
  Gunnar Lilleng Strømmen SK 1470 Sr 65
  Bjørn Løvheim Olsen Bodø SL 1467 3
  Aud Norunn Strand Modum SK 1464 3
  Kim Aleksander Halås Molde SK 1463 3
  Kjell Iversen SK Stjernen 1462 Sr 65
  Gitle Kirkesola OSS 1462 3
  Bjørn Lie Caissa SK 1459 3
  Anders Stanghelle Nord-Odal SK 1457 3
  Katja Hanebuth Fredriksstad SS 1455 3
  Tom Steinskog Sandnes SK 1454 Senior B
  Robin Wullum Hell SK 1452 3
  Viktor Nygaard Løvåsen Nordstrand SK 1451 Lilleputt
  Kjell Ringstad Caissa SK 1450 Senior B
  Vidar Bjørnås Senja SK 1449 3
  Morten S Smedsrud SK Stjernen 1447 3
  Anders Viken Horten SK 1447 3
  Svenn Solberg Caissa SK 1439 3
  Linus Sandstad Hell SK 1436 Lilleputt
  Thomas Kirkholm Skauen Kragerø SK 1434 Lilleputt
  Helge Fischer Pedersen SK 1911 1431 Senior B
  John Samuel Oommen Kristiansand SK 1431 Kadett
  Per Øistein Nordtug Fredriksstad SS 1429 3
  Tormod Carlin Bærum SS 1426 3
  Per-Erik Evensen Modum SK 1426 3
  Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand SK 1419 3
  Ben Samuel Groth Skaar Fredriksstad SS 1416 Lilleputt
  Finn Arild Wister Kirkegata SK 1409 Senior B
  Villum Brevick Kierulf Konnerud SK 1408 Miniputt
  Martin Skretteberg OSS 1397 4
  Lasse Skaansar Larvik SK 1394 4
  Bjørn Ellingsrud Nordstrand SK 1392 Senior B
  Balder Salte Jæren SK 1392 Lilleputt
  Christian Sandberg Kongsvinger SK 1391 4
  Scott Macody Lund SK Stjernen 1389 4
  Mia Bongo Norvoll Guovdageainnu SA 1386 4
  Corinna Lotz Aalesunds SL 1383 4
  Emilie Lazareva SK 1911 1382 Kadett
  Reidar Angell Hansen SMPOAÅ 1380 3
  Jacob Ounji Nygård Larvik SK 1377 4
  Geirr Alèn Rasmussen Sortland SK 1375 4
  Sivert Børseth Hell SK 1371 4
  Håvard Skotheim Tønsberg SK 1367 4
  Ole Eivind Endeberg Svene SK 1366 4
  Elias Horsfjord Glomnes OSS 1366 Kadett
  Thomas Erma Møller Asker SK 1365 4
  Ida Landsverk SK Stjernen 1364 4
  Asle Tandberg Modum SK 1357 Senior B
  Eivind Andreas Almli Aure SK 1356 4
  Tom Brentebråten Nordstrand SK 1356 4
  Svein Erik Kringstad Løperen SK 1355 Senior B
  Tor Petterson Porsgrunn SK 1354 Senior B
  Terje Wahl Lillestrøm SK 1354 4
  Sara Marie Skaug Bjørkly Bergens SK 1352 3
  Ken Ronny Schouten Tromsø SK 1352 4
  Leif Runar Forsth Groruddalen SK 1350 Senior B
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra SK 1347 Lilleputt
  Lars Håvard S Dahl Hamar SS 1345 Lilleputt
  Robin Kjær Haugerud SK 1339 4
  Knut Steinar Bu Folgefonn SK 1338 4
  Elias Engen Akerholt Holmestrand SK 1335 Lilleputt
  Teodor Tenfjord Engelsen Søråshøgda SK 1331 Miniputt
  Ivar Endeberg Kongsberg SK 1329 4
  Sofie Kristine Ratama Alta SK 1329 4
  Markus Søderholm Lofoten SK 1329 4
  Jørgen Frøisland Horten SK 1322 Miniputt
  Stein Ivar Røste Hamar SS 1321 3
  Richard Tobiassen Stavanger SK 1321 4
  Rune Edøy Kristiansund SK 1319 4
  Olav Wold Tønsberg SK 1316 Sr 65
  Lars Hope Trondheim SF 1310 Senior B
  Erling Tenold Nordstrand SK 1310 4
  Viktor Marthinussen Haukås SK 1301 4
  Anniken Vestby Tromsø SK 1301 4
  Jiabao Eivind Ji Hell SK 1299 Miniputt
  Preben Teigen Badar Tromsø SK 1298 4
  Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 1289 Miniputt
  Alexander Aasen Haukås SK 1287 Miniputt
  Hugo Røste Hamar SS 1287 Kadett
  Magne O. Bolme NSSF 1286 4
  Henrik M Bechstrøm SK Stjernen 1281 4
  Anne Grete Nebell SK Stjernen 1272 4
  Per Magnus Larsen Porsgrunn SK 1270 Sr 50
  Benjamin Andreas Lien Elverum SK 1268 4
  Tien Quoc Tran Bærum SS 1266 4
  Jørgen Nordløv Caissa SK 1263 4
  Jonas Høiom Fredriksstad SS 1258 4
  Sverre Hoem Kristiansund SK 1256 4
  Ole-Andreas Sjømoen Groruddalen SK 1256 4
  Vinjar Hammari Alta SK 1252 Lilleputt
  Stig Jerlow Jacobsen Stavanger SK 1251 4
  Aksel Nissen Hellerud SK 1911 1247 Lilleputt
  Arvid Feed Jakobsen Jæren SK 1246 4
  Oline Sundby Waage Sotra SK 1246 Miniputt
  Arild Myhre Kristiansund SK 1245 4
  Ståle Jan Evenshaug Bærum SS 1234 4
  Kjell Hjelle Bodø SL 1224 4
  Vilde Bjerke Lillesand SK 1223 Senior B
  Håkon Salte Jæren SK 1221 Miniputt
  Siako Nizar Fredriksstad SS 1218 4
  Freddy Hestholm Stavanger SK 1218 4
  Linda Fagerli Sæthren SK Stjernen 1217 4
  Carl Marcus Eckholt Porsgrunn SK 1213 4
  Jens Østmann Tønsberg SK 1211 4
  Paul Ivar Johansen Trondheim SF 1205 4
  Emil Forsberg Larvik SK 1201 4
  Vidar Jr Bjørnås Senja SK 1197 Lilleputt
  Felix Tunsjø OSS 1196 Miniputt
  Alf Tomas Tønnessen Volda Ørsta SL 1194 5
  Tias Lian Marthinussen Konnerud SK 1193 Lilleputt
  Stian Kosberg Molde SK 1191 4
  Tom H. Dalbak Lillestrøm SK 1184 5
  David A Wiig Molde SK 1184 5
  Areeb Mansoor Søråshøgda SK 1183 5
  Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 1179 Miniputt
  Henning Plischewski Porsgrunn SK 1168 Senior B
  Karl P Jernberg Tromsø SK 1165 5
  Ingvild Larsen SK Stjernen 1164 5
  Henrik Lauvsnes Nilsen 1150 Miniputt
  Adam Selvik SK 1911 1141 Miniputt
  Even Huneide Hetland Horten SK 1135 Miniputt
  Olav August D Tønnessen Volda Ørsta SL 1135 5
  Eirik Eikeland Furulund Nordstrand SK 1134 Miniputt
  Andrea Schneider SK Stjernen 1132 5
  Andreas Gautestad Anfindsen Sandnes SK 1128 Miniputt
  Haakon Grunt Kreken Nordstrand SK 1127 Miniputt
  Lars Paul Huse Nordstrand SK 1124 5
  Kristin Ribe Hell SK 1118 5
  Eva Skaslien Vålerenga SK 1115 5
  Espen Nordby Hamar SS 1101 5
  Aleksander Kjærstad Groruddalen SK 1089 5
  Lars Ystad-Deglum Hamar SS 1052 Miniputt
  Bengt-Even Ringstad Kongsvinger SK 1047 5
  Håvard Mjeltevik Horten SK 1046 5
  Marie Vatneødegård SK Stjernen 1043 5
  Fred Engelstad Caissa SK 1040 5
  Svein Marthinsen Bodø SL 1033 Senior B
  Nikolai Krämer Sandnes SK 1030 Miniputt
  Ole Birkeland Kristiansand SK 1029 5
  Trond Ove Svendsen Direkte 1023 5
  Guru Wanda Wanvik SK Stjernen 1009 5
  Hege Annette Ramson SK Stjernen 1007 5
  Monica Hestvik Bærum SS 0 5
  Edvald Napoleon Anda OSS 0 Miniputt
  Mats Anda Offerspill 0 5
  Oleander Andersen Larvik sjakk barn 0 Miniputt
  Eivind Anfindsen Sandnes SK 0 5
  Ingrid Gautestad Anfindsen Sandnes SK 0 Miniputt
  Balder Jonsson Bakkerud Follo SF 0 Miniputt
  Linus Borgund Bergens SK 0 Lilleputt
  August Minh Brattgjerd OSS 0 Miniputt
  Amund Val Flaatten Porsgrunn SK 0 Miniputt
  Henrik Fjellvik Fredriksen Larvik sjakk barn 0 Miniputt
  Kåre Frøystein Folgefonn SK 0 4
  Steinar Glomnes OSS 0 5
  Thorleif Gusland Larvik SK 0 Senior B
  Lukas Dominik Gåsland Smeaheia SS 0 Lilleputt
  Edvard Dyre Hansen Elverum SK 0 5
  Tore Ringdal Hansen SK Stjernen 0 5
  Dag Trygve Haug OSS 0 5
  Amalie Linnea Heibo OSS 0 Miniputt
  Gunnar Ivan Heibo OSS 0 Lilleputt
  Claes Høglund Svartlamon SL 0 3
  Rohan Johnpillai ULLR Jessheim 0 Miniputt
  Suresh Johnpillai Jessheim SK 0 4
  Cyril Karlsen Kristiansand 0 Miniputt
  Ingvar Leknes Alta SK 0 5
  Victor Lindstad Nordstrand SKU 0 Miniputt
  Vidar Lunde Folgefonn SK 0 5
  Eirik Lundestad Bodø SL 0 5
  Rene Alejandro Myhre Holmestrand SK 0 Miniputt
  Guro Helen Midtlund Nordby Hamar SS 0 5
  Børge Petter Pettersen Larvik SK 0 5
  David Runde Nordstrand SK 0 5
  Alina Shehzad Sandnes SK 0 Miniputt
  Marius Kirkholm Skauen Kragerø SK 0 Miniputt
  Erlend Sommerhein Bærum SS 0 Lilleputt
  Anton Soug Nordstrand SK 0 Lilleputt
  Torgrim T Storvik Trysil SK 0 5
  Henrik Gunnar Sundt SK Stjernen 0 5
  Svend Erik Svendsen Trysil SK 0 Sr 65
  Even Svindal Larvik SK 0 5
  Gylve Thorbjørnsen Porsgrunn SK 0 5
  Heidi Thorsteinsen SK Stjernen 0 5
  Jacob Tollefsen Nordstrand SK 0 Miniputt
  Mads Tollefsen Nordstrand SK 0 5
  Gustav Wallevik Bergens SK 0 5
  Karl Wallevik Bergens SK 0 5
  Anna Ovidia Young Sotra SK 0 Miniputt
  Bella Marie Young Sotra SK 0 5
  Trond Young Sotra SK 0 5
  Viktor Emil Åkre Groruddalen SK 0 5
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:EliteMester12345Sr 65Sr 50Senior BJuniorKadettLilleputtMiniputtTOTAL
Player count:2646476849524529132810353543526
Avg. FIDE rating:239820911863166814841303110217131844143520351686154413391663



Turneringsservice har
fortsatt litt problemer.
Vi har satt opp
alternative løsninger her:
Norsksjakk.no
sjakknm2019.no: oppsett
sjakknm2019.no: resultater

Følg sjakk-NM her:
Bulletin
Live-partier
Program

 

Sjakk-NM i
sosiale medier: