Translations


Autotranslations

 Share this!
   
   
Tournament name:

KM for ungdom Hordaland 2016


Updated
des 09 16
@ 13:05

Views:6616

Site powered by:

TournamentService
Locations of visitors to this page

Site:

Nordnes bydelshus

Play date:

22. okt 16

 Welcome   Participants   Games   Standings  Other tournaments

Participants:
TitleGiven nameLast nameClubn-Rtgi-RtgFedGroup
  Afras Mansoor Søråshøgda SSK 1800 1906 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Jonas H Rasmussen Bergens Schakklub Ungdom 1788 1813 KL A + B + C (født 1990
  Kjetil Andås Masfjorden SKU 1637 1764 KL A + B + C (født 1990
  Amalie Isabel Merkesvik Bergens Schakklub Ungdom 1643 1665 KL A + B + C (født 1990
  Shjalg Ole Næss Masfjorden SKU 836 1588 KL A + B + C (født 1990
  Vetle Velle Søråshøgda SSK 1436 1574 KL A + B + C (født 1990
  Liam Jansson Rønnestad Søråshøgda SSK 1454 1557 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Nicholas Sunde Søråshøgda SSK 1439 1539 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Torbjorn Krogstad Hystad Søråshøgda SSK 944 1413 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Ariza Hina Søråshøgda SSK 1178 1403 KL A + B + C (født 1990
  Jonas Bringsvor Nilsen Søråshøgda SSK 693 1397 Klasse G (født 2007) 9 år
  Olav Brattetveit Bergens Schakklub Ungdom 1072 1276 KL A + B + C (født 1990
  Areeb Mansoor Søråshøgda SSK 561 1026 Klasse G (født 2007) 9 år
  Sander Glesnes Sotra Sjakklubb Ungdom 788 1 KL A + B + C (født 1990
  Fredrik Aasen Haukås 1136 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Joakim Aasen Haukås Skolesjakklag 1083 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Thirukkumaran Jeyachandran Sotra 977 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Henrik Iversen Søråshøgda SSK 970 0 KL A + B + C (født 1990
  Thomas Sekkingstad Sotra Sjakklubb Ungdom 847 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Andreas Jonsterhaug Hordvik Sku 804 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Gard Rye Høyforsslett Bergens Schakklubs Ungdom 780 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Anton Krogstad Hystad Søråshøgda SSK 758 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra Sjakklubb Ungdom 754 0 KL A + B + C (født 1990
  Marius Oanæs Andersen Søråshøgda 574 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Even Sommersten Søråshøgda 561 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Jonas Kleppe Borlaug Sotra Sjakklubb Ungdom 560 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Roy Andre B Bogevåg Masfjorden SKU 558 0 KL A + B + C (født 1990
  Heine Tveranger Masfjorden SKU 548 0 KL A + B + C (født 1990
  Elma Selvik Bergens 542 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Andreas Price Søråshøgda 520 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Henrik Andersen Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Eivind Selle Angell Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Snorri Vikanes Bjarnason Bergens Schakklub Ungdom 0 0 KL A + B + C (født 1990
  Eivind Bjordal Søråshøgda SSK 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Linus Borgund Hordvik Sjakklubb ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Nikolai Brandtun Haukås Skolesjakklag 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Teodor Engelsen Bergens Schakklub Ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Simon Østvik Grooss Søråshøgda SSK 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Felix H. Fossheim Søråshøgda SSK 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Patrick Hareide Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Gabriela Lunde Haugsdal Masfjorden SKU 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Josefine Lunde Haugsdal Masfjorden SKU 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Oda Larsson Haugsdal Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Eirik Haugstvedt Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Portmar Ingeson Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Hashim Jama Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Patrick Jonasdal Haukås Skolesjakklag 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Stian Jårvik Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Lukas Kvalø Hordvik Sjakklubb ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Badr Lhaschichi Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Villiam Løvik Søråshøgda Skolesjakklubb 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Bendik Madsen Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Jeppe Madsen Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Christoffer Myrseth Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Adrian Ness Askøu SKU 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Martin Seilen Nilsen Haukås Skolesjakklag 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Julian Erik Fjæreide Nævdal Bergens Schakklub Ungdom 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Odin Obstfelder Søråshøgda SSK 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Jonas Oen Askøy SKU 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Ola Olsen Søråshøgda SSK 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Tobias Price Søråshøgda SSK 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Julian Lothe Ringen Søråshøgda Skolesjakklubb 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Andreas Samdal Kræmmer Søråshøgda SSK 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Adam Selvik Bergen Schakklubb ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Kristoffer Solheim Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Johannes Stavland Bergens Schakklub Ungdom 0 0 KL A + B + C (født 1990
  Steinar T Størkersen Masfjorden SKU 0 0 D+E (født 2004-2005) 11-1
  Sjur H. Sæthre Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Ole Sørheim-Vikene Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Ask Maardalen Thorbjørnsen Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Håvard Torkildsen Haukås Skolesjakklag 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Magnus Harald D. Varøy Askøy SKU 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Viktoria Magdalena Weronika Varøy Askøy SKU 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Andreas Borgund Veseth Hordvik ungdomssjakklubb 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Magnus Hennøy Vikesland Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Kristjan R. Vinogradov Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse G (født 2007) 9 år
  Emilija Vlku Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Isac R. Vågen Bergens Schakklubs Ungdom 0 0 Klasse F (født 2006) 10 å
  Anna Ovidia Young Sotra Sjakklubb Ungdom 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Martin Nygaard Åsnes Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Mina Nygaard Åsnes Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
  Nora Nygaard Åsnes Søråshøgda SSK 0 0 Klasse H (født 2008 og se
You can sort the list by clicking the column headers

Group overview:
Group:KL A + B + C (født 1990 til 2003 (13 til 26 år)D+E (født 2004-2005) 11-12 årKlasse F (født 2006) 10 årKlasse G (født 2007) 9 årKlasse H (født 2008 og senere) 8 år og yngreTOTAL
Player count:14179231982
Avg. FIDE rating:13861604-1212-1423
Avg. Federal rating:11011063568762-975